Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 01.06.2013 20:19:21 

Meiblees z Dašického zátiší

Archiv novinek

 

  19.12.2008      

 Moc se omlouvám,ale poslední dobou nějak nestíhám Asi to bude těma Vánocema  Co nejdřív dodám fotky z prvního sněhu,jinak jezdíme do Jičína na agility,do Vrchlabí chodíme cvičit poslušnost a taak;o)...Taky brzo dodám Akce na rok 2009!! A jinak Leruška taky roste jako z vody,je chlupatá jako medvěd..a s paničkou pilně chodí každou neděli na cvičák do Vrchlabí,cvičit poslušnost...co nejdříve dodám i její aktuální fotečky :o) Nové zimní barvičky :o)

19.11.2008                                                                                                      

   První velkou novinkou,ze které mám ohromnou radost je,že nám konečně přišli oficielní výsledky RTG -Meiblees z Dašického zátiší DKK 1/1 !!!  Mám z toho velkou radost,už kvůli tomu,že se chceme s Meiblees věnovat nadále agility,které nás obě dvě moc baví!! Další novinkou je,že jsme byli s Leruškou poprvé na výstavě,kde získala ocenění VN 4, na čtvrté místo jí odsunulo,velké rozšíření znaků !! Ale pan rozhodčí nás pochválil,že měla Lera nejlepší prezentaci v kruhu !! Máme z toho moc velkou radost,Leruška se na svojí pvní výstavě doopravdy moc hezky předváděla!! Za to Meiblees ,je na výstavách jako ňouma  Nemá výstavy ráda a pořád se hnala k dece,takže jsme i proto,že je ještě nedodělaná schytali D!! Ale Výbornou už máme,takže nám to stačí,každý pan rozhodčí má jiný názor a já vím,že Meiblees žádná výstavní hvězda nikdy nebude,už pro její odpor k výstavám Ale jinak je to moje zlatíčko,který bych nikdy za nikoho nevyměnila!! :o) ...No a naše druhé závody v Numburku,se nám taky zrovna moc nepovedly,škoda,že byl jenom jeden běh,takže se to nedalo napravit!!! Ale někde si to natrénovat musíme!! Abychom pak mohli zvládnout všechno!! To jsou prostě začátky  Leruška má hotovou další podstránku!! - Výstavy,svod,bonitace!! Úplně nová galerie fotek !!!! Kliknutím SEM se na ní můžete podívat,fotky budu postupně dodávat!!

  30.10.2008                                                                                                      

 Přidávám první várku fotek,které jsem slíbila -Meiblees 16 měsíců !!! Taky už je na světě hlavní stránka v podstránce Lerušky -tady . Zbytek se pilně dodělává  !! A teď v sobotu ( 1.11.2008 ) jedeme na naše druhé neoficiální závody v agility do Nymburka!! Tak nám držte palečky :o) Doufám,že aspoň nebude pršet...

    18.10.2008                                                                                                      

  Zrušena celá podstránka ZÁKLADY O CHP A PSÍ ZAJÍMAVOSTI!! Místo ní bude mít Leruška celou svojí podstránku,ale abyste o tamto nepřišli je to přesunuto do podstránky MEGII SOUROZENCI A KAMARÁDI !!! Lerušky stránka je zatím celá v rekonstrukci,takže je zaheslovaná,ale budu se snažit jí co nejrychleji udělat :)) Zatím její a Megušky fotka na hlavní stránce!! Jinak s oběma holkama jedeme 8.11.2008 na výstavu v Mladé Boleslavi!! Tak uvidíme,jak dopadneme Taky se budu snažit dodat fotky Lerušky,Megušky i jejich společná fota + fota z agility v Jičíně!! Kam jezdíme každou neděli s Megii trénovat!! Mám kompletní výsledky ze závodů v agility - zde !! :))

  1.10.2008                                                                                                        

V sobotu 27.9.2008 jsme byli na prvních neoficiálních závodech agility v Semilech!! A moc se nám tam líbilo!!! Bylu jsme přihlášení ještě do štěňat,protože Meiblees nebylo 18 měsíců!! I tak nás tam bylo celkem hodně!! A byl s náma i choďáček Garp ( Sokrates Lukato Gold) - mimochodem mooc krásnej pejsek!! Takže výsledky - v Jumpingu - jsme byli na 4 místě ze 13!! A v open - jsme byli na 5 místě ze 13!! Kompletní výsledky co nejrychleji dodám!! !! Možná bude i video,ale až později,od Martiny,která nás trénuje v Jičíně a byla na závodech taky. Takže vydržte :o)

Jinak zkouška ZZO nám na říjen asi nevyjde...bylo už plno..ale až pořádně doučíme aport,tak se budem snažit si jí co nejrychleji udělat :o) Na výstavu do Kolína nakonec taky nejedeme,protože Meiblees by měla v nejbližších dnech začít hárat,takže jsme radši ani nepřihlašovali!!

Teď bychom se asi chtěli nejvíce věnovat agility,které nás obě dvě mooc baví..a na jaře bychom chtěli už zkusit nějaký oficiální závod :o)

Meiblees 16 měsíců

 

  17.9.2008                                                                                                        

Dne 13.9.2008 jsme byli na výstavě v Liberci!! Ve třídě mladých byla Meiblees VÝBORNÁ 1, druhá výborná byla Arri Anie Regenia Bohemia!! Naše ségra Megie byla v mezitřídě V 1,VT,KV !! Náš posudek: 15ti měsířní fena,hlava standartní,korektní skus i chrup,standartní ucho,oko,ne zcela pevný hřbet,výborný pohyb vepředu i vzadu,srst standartní!! Výsledky z výstav  - zde -Je tam nově přidám ještě posudek z výstavy v Roudné-kemp Orion. Náš bráška Medík má složenou zkoušku ZVOP!! A my se s Meiblees začínáme připravovat na zkoušku ZZO,kterou se pokusíme složit 19.října na cvičáku v Turnově!!

Přidána  nová akce !!!

Nové podzimní barvičky

 

  7.9.2008                                                                                                                            

 Včera 6.9. jsme složili zkoušku základní poslušnosti!! ZOP! Je to naše první zkouška!! Více v podstránce zkoušky!! Fotky zde !!! Na zkoušce se nám moc líbilo,fajn parta lidí,příjemná paní rozhodčí a v neposlední řadě nám vyšlo i krásné počasí...těšíme se na další zkoušky !!  Přemýšlím zatím o zkoušce ZZO a BH ,tak uvidíme  

U Lerušky doplněny nějaké informace!!- Aktuální fotka ve 4 a půl měsících,váha ,výška a co už umí!! brzy taky dodám,společné fotky Meiblees a Lery!!

 

  27.8.2008                                                                                                                            

    Omlouvám se za delší nečinnost,nešel nám internet !!! Všechno napravííím  

    Od 26.7 do 2.8. 2008 jsme s Meiblees byli v Soběslavi v kempu Orion na akci týden s CHP !!! Byli tam i naši sourozenci!! Megie,Mia a Med !!!

   Akce se opravdu povedla!! Budu se snažit co nejdřív napsat článeček a dodat fotečky!!!

   Jenom zkráceně!! Proběhla tam výstava -byli jsme přihlášený ve třídě - mimo konkurenci !! a pan rozhodčí nám nakonec dal VD :o)...ptal se nás,jestli

  ho chceme,tak jsem řekla,že jo!! posudek doplním!! A v Junior handlingu jsme byli na 2.místě!! ze 6ti přihlášených!! Paní rozhodčí se dlouho

    nemohla mezi mnou a Monikou Žákovou s Kazanem Vigilo rozhodnout!!  Vše ostatní bude ,co nejdříve!!!

22.7.2008                                                                                                                            

  Dneska je Megušce 14 měsíců!!  14.7.2008 to byl přesně rok,co jsme si jí přivezli!!

  Předělaná podstránka Lerušky - tak se můžete mrknout tady !! Je tam aktuální fotka,kolik váží,měří,a fotky od 7 týdnů,do 3 měsíců!! Jinak Leruška je moc hodná ,už umí sedni,lehni a ke mně :o)..a s Megie jsou velký kámošky

 21.7.2008                                                                                                                          

    Aktualizovány akce na rok 2008

  16.7.2008                                                                                                                                                  

 Určitě jste si všimli,že úvod prošel takovou menší rekonstrukcí!! Postupně takhle obměnim všechny podstránky :o)...Ale neslibuju,že to bude hned ..Znáte mě..já než se k tomu doplácám,tak je to dobaa :-D..ale budu se snažiit ..

Jinak novinky...Leruška má ve třech měsících 9,10 kilo a 38 cm -je to psaný i v úvodu!! A my s Meguškou se pomalu chystáme na týden s CHP  ..

 

  10.7.2008                                                                                                                                                    

Přepsaná rubrika bonitace,výstavy zkoušky na- Výstavy a jiné - v ní předělány a přidány výsledky z výstav

  6.7.2008                                                                                                                                                        

 V sobotu 5.7.2008 jsme byli na výcvikovém dni Agility v Semilech!! Byl tam s námi ještě jeden choďáček Sokrates Lukato Gold !! ( Garp )  ...Fotečky budou co nejdřív a povídání snad taky :o) ... Trošku upravená podstránka Meiblees

  

  28.6.2008                                                                                                                                                    

 Dlouho se tady zase nic nedělo,ale teď na konci školního roku,jsem nějak nic nestíhala  Takže snad teď o prázdnininách se do toho zase trošku dám  Tak zatím jen tak něco ,co se u nás děje!! Lerunce už je 2 a půl měsíce- fotka bude v úvodu i na její podstránce!! Už jí stojí i ouška :o) ...S Megie jsme se dali do agility!! Jezdíme každý týden na lekce agility do Jičína,děláme ho i na našem cvičáku a teď snad pujdeme na víkend s agility do Semil !! Holky byly na vážení :o) Megie má 22,5 kilo ,Lera měla na 2 měsících a týdnu 6,30 kg. A stránky mají nové letní barvičky Vložena podstránka archiv novinek!!

  2.6.2008                                                                                                                                                        

lehce,ale opravdu jenom lehce  aktualizovány AKCE na rok 2008

  1.6.2008                                                                                                                                                          

Takže...s velikánským zpožděním ( stydim se,stydim  ) ... Fotky ze soustředění z agility 20.4.2008 s Martinou Konečnou

- zde !!! (Je jich jenom pár a hodně nekvalitních,ale aspoň něco  ) ...Víkend byl hodně nabitý,ale o něm vám napíšu co nejdřív!! A konečně - ségra má vybráno,bude to červená!! Udělala jsem jí na stránkách vlastní podstránku zde - kde Vás o ní budu dále informovat!!

  25.5.2008                                                                                                                                                      

 Nové fotky z jednoho roku!! ( oslava narozenin ) zde

  22.5.2008                                                                                                                                                        

Meilbees oslavila 1.narozeniny!!

  18.5.2008                                                                                                                                                          

 včera (17.5.2008) jsme se byli podívat do Dašic na vrh P - protože moje ségra (která s náma už nebydlí) si bude brát z vrhu P z Dašic šťěnátko po Bessynce!!!! Jméno bude mít Persea Lera (říkat se jí bude Lera) a jedeme si pro ní na začátku června!! Vybrané máme (teda ségra má  ) ,zatím dvě!!  Červenou a Růžovou - obě mám na úvodní stránce!! Konečné rozhodnutí musíme udělat za 14 dní,při tetování oušek ...ALe všechny šťěnátka jsou naprosto úžasný :o) Nejradši bych si je vzala všechny  Fotky štěnátek - TADY

  11.5.2008                                                                                                                                                           

  Meiblees 10 a 11 měsíců ..fotky zde ...nebo v podstránce galerie fotek

  30.4.2008                                                                                                                                                        

 nové fotky z koupání -(27.4.2008)s Maxikem- zde (jen pro silné povahy) Je jich straašně moc....do konce týdne budu postupně přidávat ostatní novinky,které jsem psala v úvodu

  7.4.2008                                                                                                                                                            

 5.4.2008 jsme byli na svodu dorostu ve Svítkově!! Vše ostatní o svodu tady !!! Fotky zde!! Stručně jedním slovem - SKVĚLÉ!!!

  29.3.2008                                                                                                                                                          

 Nová podstránka - výsledky z výstav!! - V sekci Bonitace ,výstavy,zkoušky...Podstránka Výstavy-tamjsou jenom informace o výstavě + třeba fotky,články....Podstránka výsledky z výstav-tam jsou konkrétní výsledky!! Upraveny a přidány Akce na rok 2008

  26.3.2008                                                                                                                                                            

23.3.2008 jsme byli na výstavě v Praze -Letňany ...Meiblees dostala VD!!!!  Článeček napíšu co nejdřív,fotky mi bohužel nevyšli,buď jsou tmavé nebo rozmazané  ...Doufám,že někdo něco nafotil líp než my a Budeme je moc obšlehnout

 15.3.2008                                                                                                                                                              

Omluvám se za delší nečinnost Ale teď jsem faakt nestíhala....nová podstránka - struktura stránek - najdete ji v podstránce u novinek!

    26.2.2008                                                                                                                                                              

Megie bylo 22.2. 9 měsíců . Pár nových fotek! Zde ...a konečně fotky z procházky s choďákama Clerou Agisto a Amstrongusem Regenia Bohemia (Strongi) Zde!!

  18.2.2008                                                                                                                                                            

 Nová úvodní fotka, nová Kniha návštěv, nové fotky -Megie 8 měsíců,nová sekce- Galerie fotek a videí - rozdělená na fotogalerii a videa ..co nejdřív dodám fotky z procházky s choďákama a článek o cvičáku...Megie dohárává a má 23 kilo!!..

  4.2.2008                                                                                                                                                              

tak video z procházky se nepovedlo....natočila jsem ho na špatnej foťák,z kterýho to nejde pustit...tak jsme s Meguškou aspoň natočili takový krátky video z poslušnosti....teda:-D tomu se nedá řikat poslušnost,je to jenom takový kraťounký procvičení poslušnosti:-D Bylo to před procházkou,takže se Megie moc poslouchat nechtělo......omlouvám se za "kvalitu" je to jenom z foťáku.... Chystám se na přidání plno foteček:o) a taky se můžete těšit na nějaké nové informace ze cvičáku...Megie poprvé hárá -je jí 8 a půl měsíce.

  1.2.2008                                                                                                                                                              

 Dneska,protože jsme měli pololetní prázdniny,jsme vyrazili na dlouhou procházku ještě s dvouma choďáčkama,které tady ve Vrchlabí máme:o) s Clerou Agisto a Amstrongusem Regenia Bohemia (Strongi) .Procházka se podařila,akorát chvíli pršelo,ale to choďáčkům přece nevadí:o)....Co nejdřív dodám pár foteček....natočila jsem i nějaké video ,ale to mi nějak nejde na počítači spustit ,tak uvidíme....a ještě dodám fotečky Megie na 8 měsících...

   28.1.2008                                                                                                                                                            

Nové video - prezentace z Meguščiných fotek

  20.1.2008                                                                                                                                                            

 Akce 2008 -v podstránce Bonitace ,výstavy,zkoušky

  18.1.2008                                                                                                                                                                            

 Nové fotky!! Zde (Nové fotky jsou hned za těma staršíma ze 7 měsíců!) Nově předělaná podstránka konkakt+něco o mně!!

                         rok  2007                                                                                    

 
28.01.2009 -

 

  Dne 22.5.2007 se v chovatelské stanici z Dašického zátiší narodilo 6 šťeňátek.

Od té doby uběhl přesně rok a ze šťěňátek jsou roční fenky a psi!!

A já bych chtěla .. Megie,Mie,Medovi,Maxovi a Meiblees popřát všechno nejlepší,

aby na ně byli páníčci pořád hodní,aby pořád měli chuť spolupracovat a hlavně aby byli zdraví!!

Merlinku...i do psího nebíčka ti posílám všechno nejlepší!!

Takže - Meguško,Miuško,Medíku,Meibuško,Maxíku!!!

Slavte a užívejte!!! VŠECHNO NEJLEPŠÍÍ!!!!!

   

Novinky z roku 2007

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

30.12.2007 - Aktuální fotky (7 měsíců) z dnešní procházky - zde

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17.12.2007 - Nové fotky!!! ....Megie je skoro 7 měsíců,fotky -zde (jenom popojeďtě ve fotoaulbumu trošku níž)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.12.2007 - Nová úvodní fotka,podstránka Sourozenci a kamarádi předělená a rozdělená na samostatné podstránky

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.12.2007 - nová podstránka u Megie- jak přibíráme + nová úvodní fotka

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.12.2007 - Od 26.11.2007 proběhla aktualizace stránek!! Nově udělaná podstránka Megie -rozvětvená ještě na paniččino povídání a (Megie)-moje povídání,nově udělaná podstránka bonitace,výstavy ,zkoušky-taky rozvětvená ,rozvětvená podstránka -výcvik a výchova,nově udělaní -Megie rodiče (jenom daná do tabulek),podstránka základy o CHP+ psí zajímavosti-rozdělená na -Vtipy o psech,přání psa,citáty o psech...u knihy návštěv je v rozvětvené podstránce- Forum -nově!! (zatim je tam téma choďák a sníh,budu ráda,když budete reagovat,ale i přidávat témata) !! A nakonec jsem přidala pár fotek-Megie 6 měsíců!!..(s úpravou stránek budu ještě pokračovat)!!:o)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22.11.2007Slavíme první půl rok!!!  Dnes  nám je 6 měsíců!! (Všem sourozencům gratulujeme ,a na Merlinka vzpomínáme a doufáme,že se má v psím nebíčku dobře. . )Určitě napíšu článek jak to všechno je,jak nám utekl první půl rok,co se změnilo...a plno dalších věcí...v blízké době se pokusím i trochu renovovat stránky:o)

-------------------------------------------------------------------------------------------

16.11.2007- Nové fotky z dnešní procházky-zde (Megie bude za 6 dní půl roku)

-----------------------------------------------------------------------------------------

15.11.2007 - Nová galerie fotek!! ...tak jak jsem slibovala:o) -odteď najdete všechny naše fotky -zde,a co nejdřív (doufám ) napíšu článeček-co s Megie plánujeme,co už umí,jak mi změnila život-prostě jak je to teď- po skoro 4 měsících s chodáčkem!!

--------------------------------------------------------------------------------------------

11.11.2007- Nová úvodní fotka a pár fotek -Megie a snížek:o) -POZOR-chystám nové fotoalbum:o)

----------------------------------------------------------------------------------------------

10.11.2007 - Naše první výstava!!!-vše o ní najdete tady

---------------------------------------------------------------------------------------------

30.10.2007- Dnes nám přišlo potvrzení přihlášky na výstavu v Mladé Boleslavi.Výstava je 10.listopadu!!...Už se moc těšíme...hlavně aby jsme si tam neudělali ostudu..Pak určitě dáme vědět výsledky...

--------------------------------------------------------------------------------------------

26.10.2007-Nově udělané odkazy!!!

----------------------------------------------------------------------------------------

25.10.2007-trošku předělaná rubrika Megie,do podstránky výcvik a výchova vložena fotka a předělaná stránka Megie a její sourozenci:o)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22.10.2007-Měsíc utekl jako voda a už je nám 5 měsíců!!!! Fotečky dodám,až se mi podaří ji vyfotit..O prázdninách snad na stránečkách zase trošku zamakám!!:o)

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.10.2007-Nová úvodní fotka,a jestli se mi dobře uloží, tak i pár nových fotek ve fotoalbumuJinak dneska jedeme zase na cvičák,určitě vám pak zase napíšu,jak už jsme pokročlili a co procviřujeme atd.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

13.10.2007- Nové fotky sourozenců+ pár informací o naší první výstavě :o)A co nejdřív se budu snažit dát jsem nové fotky Meginky..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 4.10. 2007-Musím Vám oznámit něco opravdu smutného-Merlin-bráška Meiblees -už nežije,dávejte si prosím všichni pozor na své pejsky-jak už psala paní Metelková,ať si pak nemusíte vyčítat,že se to stalo zrovna vám. . .ještě teď se celá klepu. .Merlina,v necelých 5ti měsících, přejelo auto,když vběhl na ulici. Merlinek ve 3 týdnech

Tady mu zbývají asi tak 3 a půl měsíce života. . .

-----------------------------------------------------------------------------------------

29.9.2007-No a protože z chodského miminka,se nám pomalu stává chodská slečna,tak jsme museli trošku pozměnit vzhled stráneček:o)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26.9.2007-Nový článeček v rubrice výchova a výcvik:o)...A co nejdřív vám napíšu nějaké informace o výstavě,na kterou se s Megie chystáme...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22.9.2007-Tak už je to tady-uplynuly dva měsíce od přivežení Megie z chovné stanice z Dašického zátiší a z chodského miminka:o) se pomalu,ale jistě stává chodská slečna. SLAVÍME 4 MĚSÍCE!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17.9.2007- POZOR- Nová úvodní fotka + pár NOVÝCH fotek v fotoalbu-fotky jsou uplně nové;o)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 13.9.2007-Máme novou úvodní stránku a v podstránce Megie článeček;o)Určitě si ho přečtěte. Je hned za základníma informacema o Megie.Sice ještě není uplně dodělaný,ale budu se snažit;o)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26.8.2007-Dneska jsme byli podruhé na cvičáku a byla tam i sestřička Megie-fotečky dodám co nejdřívee:o) a možná i nějaké krátké povídání...------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23.8.2007-Tak už jsou tady slíbené fotečky ze 3 měcíců..Ale jsou nějaký přeházený,takže kouknetě vždycky, jestli je tam název 3 měsíce:o)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22.8.2007-  !!! Megie jsou dneska 3měsíce!!!....Hned vám jsem dám uplně čerstvé,dnešní fotečky:o)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

20.8.2007-Napsala jsem vám článek,jak jsem slibovala,v rubrice výchova a výcvik Tak se mužete podívat kliknutím sem. A určitě se podivejte na nové odkazy chovných stanic:o)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

19.8.2007-Jupíí dneska jsme byli s Meginkou první den na cvičáku..Povídání o tom vám napíšu do podstránky  -Výchova a výcvik ,co nejdřív:o) ..A vefotogalerii mam ze cvičáku asi tři fotečky,tak mužete mrknout

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.8.2007-Napsala jsem pár základních informací o Megie ,a jestli to dopadne tak,jak by mělo,tak se zítra už pojedem podívat do Jičína na školičku pro štěňata-kurs pro štěňata od tří měsíců(více infa zde) ..Mooc se tam s Megie těšíme

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

16.8.2007-Hned ráno jsem vám přidala pár nových odkazů:o) A určitě je přes den ještě doplním.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.8.2007-Určitě jste si všimli,že jsem přidala nové fotečky,tak se mužete mrknout kliknutím sem:o)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

14.8.2007-Dneska jsem konečněěě napsala něco o mně:o) A v nejbližší příležitosti jsem hodím ještě nové fotečky Meginky.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12.8.2007 - My se s Megii mooooc omlouváme,že tady za takovou dobu nic nepřibylo,ale teď jsem tady nějak dlouho nebyla. Samozřejmě,že teď zase všeechno napravíme

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.8.2007-Se dneska omlouvám,ale nějak jsem nestihla niic přidělat...Ale máte tam pár nových odkazů:o)...Njn dneska mi Meginka dala tak zabrat,že jsem se sem nějak nedostala

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1.8.2007-Dnes jsem dodělala Megii kamarády a sourozence-mrknou se mužete kliknutím sem

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

31.7.2007-Dneska dodělávám články v podstránce Základy o CHP+psí  zajímavosti -kliknutím na to se můžete mrknout;o) Včera jsem napsala kratičký článek v podstránce Bonitace,výstavy,zkoušky-takže zase se můžete podívat+ napsala pár odkazů a před chviličkou jsem dodělala Megii rodiče -určitě se mrknětě

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                      

30.7.2007-Dnes jsem si konečně udělala stránky mojí Megušky,takže postupně budu zaplňovat a přidávat více a více informací:o)..Jinak Megie jsou dnes 2 měsíce a 8 dní

TOPlist